Nasz zespół

Adwokat Magdalena Kapczyńska

Tel: +48 530 668 400

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.
Z branżą prawniczą związana jest od 2013 r.
Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa karnego, karnego skarbowego, prawa wykroczeń oraz prawa cywilnego
z uwzględnieniem postępowań gospodarczych i rodzinnych.
Świadczy usługi na rzecz Klientów indywidualnych, a także podmiotów gospodarczych.
Adwokat Magdalena Kapczyńska w ramach swojej praktyki zastępuje Klientów przed organami ścigania, sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, jak również przed organami administracyjnymi i egzekucyjnymi na terenie całego kraju. Stawia na wysoką jakość świadczonych usług.
Pracuje w języku polskim i angielskim.
Adwokat Katarzyna Mackiewicz

Tel: +48 509 618 143

Członkini Izby Adwokackiej w Warszawie.
Z zawodem adwokata związana od 2017 r., zaś z branżą prawniczą od 2013 r.
Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu na terenie całego kraju spraw z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa cywilnego, prawa spadkowego oraz prawa pracy – które to dziedziny są głównym obszarem jej praktyki zawodowej.
Adwokat Katarzyna Mackiewicz zajmuje się również udzielaniem pomocy prawnej osobom podejrzanym i oskarżonym w sprawach karnych oraz osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Czynnie wspiera organizacje działające na rzecz ochrony praw kobiet. Posiada doświadczenie w tzw. sprawach frankowych.
Prowadzi także kompleksową obsługę klientów korporacyjnych,
w ramach której zajmuje się bieżącym doradztwem biznesowym oraz negocjacjami.
Posiada uprawnienia mediatora.
Stawia na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.
Pracuje w języku polskim i angielskim.

Opinie klientów

★★★★★
„MK Adwokaci przekazywali mi niezawodną i profesjonalną pomoc prawną w mojej sprawie. Ogromne doświadczenie i uczciwa rada, na której zawsze można polegać. Zaufałem im i nie żałuję.”
★★★★★
„Profesjonalizm i skuteczność: Kancelaria prawna MK Adwokaci wykazała się ogromnym profesjonalizmem i skutecznością w prowadzeniu mojej sprawy prawnej. Ich doświadczenie i wiedza prawnicza naprawdę robią różnicę.”
★★★★★
„Indywidualne podejście do klienta: Kancelaria MK Adwokaci traktuje klientów indywidualnie i ze zrozumieniem. Czułem się, jakbym był dla nich ważny, co sprawiło, że proces rozwiązywania mojego problemu był znacznie mniej stresujący.”